Bliskie połączenia

Nie zdawałem sobie sprawy, że jestem na dyżurze tej nocy, dopóki nie byliśmy w Fenway Park i gra w piłkę była już w toku. Rozmowa rozpoczęła się o 21.00, szczerze mówiąc, miałem szczęście, że usłyszałem nawet, że mój piszczący słyszy swój opuszczony, pełen wyrzutów, ostrzegający cię, nie mający patrzenia. Ale około godziny 9:02, zacząłem opuszczać moją rodzinę i zmuszać ludzi do wstawania w szeregu siedzeń, tak abym mógł wyjść i poszukać gdzieś dość cicho, by odebrać mój telefon. I myśląc z niechęcią: Cholera, czy dziś jestem na wezwanie. Czyż nikt nie może pójść w spokoju do gry Red Sox. Oczywiście podczas gry nie ma dość cichego miejsca na Fenway. Znalazłem się na otwartej klatce schodowej wywieszonej ponad ulicą – z zapachu można było wywnioskować, że ludzie tam chodzili, żeby wymknąć się papierosom. Było to na początku sezonu 2005, moje ostatnie pełne lato w Bostonie, a lista Red Sox była pełna niepewności. Tak, po Mistrzostwach Świata Serii 2004 nastąpiły majaczące, nieprawdopodobne wyskoki, ale było też wiele pytań dotyczących rotacji pitchingów, a rzeczy wyglądały ryzykownie zarówno dla Curta Schillinga, gwiazdy minionego sezonu startowego miotacza, jak i Keitha Foulke a , poprzedni sezon jest solidny, niezawodny bliżej.
Pierwsze połączenie było dość rutynowe. Tak, możesz podać jej razem amoksycylinę i ibuprofen. Nie, nie podajecie leku przeciwgorączkowego dla dzieci w zależności od wieku, podajecie go stosownie do wagi. Tłum krzyczał. Przeprosiłem za hałas, zapytałem wagę dziecka, przeliczałem funty na kilogramy w mojej głowie i zweryfikowałem dawkę ibuprofenu.
Wróciłem na swoje miejsce. Fenway Park jest wspaniałą historyczną świątynią baseballa, ale między rzędami siedzeń nie ma zbyt wiele miejsca. I chociaż pewna ilość wchodzenia i wychodzenia jest w trakcie gry w piłkę nożną, co w przypadku wycieczek po piwo i wycieczki na hot-dogi, byłem pewien, że ludzie w moim rzędzie mogą powiedzieć, że nie przeszkadzałem im działalność związana z branżą ballpark. Mój syn przywitał mnie i zaktualizował mnie o postępach w grze.
Baseball został użyty jako metafora wszystkiego na świecie. Baseball to teatr, baseball to wojna, baseball to życie. A medycyna jest pełna sportowych metafor. Jako student medycyny robiący moją pierwszą rotację na oddziałach chorób wewnętrznych, starałem się opanować żargon medico-baseballu, jakby to odzwierciedlało moją wiedzę kliniczną. Ile trafień Wasza drużyna dostała ostatniej nocy. Żartujesz – nie jesteś hitterem. Hej, słyszałeś to. Drużyna A nie miała hita!
Ale siedząc w Fenway Park i czekając na automatyczną sekretarkę, nie mogłem rozszerzyć metafory w jakikolwiek sposób. Nie myślałem o sposobie, w jaki życie rozdaje piłki i strajki rodzicom, gdy walczą od inningu do inningu, lub jakichkolwiek takich nonsensów. Byłem zły na siebie, że nie sprawdziłem harmonogramu połączeń; Mogłem zmienić wieczory z kimś innym. Byłem zirytowany moją pracą, która wydawała mi się regularnie przekraczać rozsądne granice, by zdobywać inne małe części mojego życia – tam byłam w Fenway Park w miły wiosenny wieczór z moją rodziną, zamiast siedzieć z nimi i wiwatować Utknąłem, odpowiadając na telefony. Teraz, gdy wiedziałem, że mam dyżur, musiałem trzymać gdzieś brzęczyk, gdzie na pewno go usłyszę
[patrz też: syrop stodal, laktomag b6, przychodnia medycyny pracy szczecin ]

Powiązane tematy z artykułem: laktomag b6 przychodnia medycyny pracy szczecin syrop stodal